| EPIC | COPC |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00BM9BZK23 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £25.38m |
| NMS | 1,500 |
| Shares in issue | 175.05m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 14.50p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 15.70 |
| 52 Week Low | 9.75 |
| Volume | 3,125 |
| Shares Issued | 175.05m |
| Market Cap | £25.38m |
| Beta | 0.00 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 09:08 | 3,125 @ 13.54p |
You are here: research