Alternative Investment Instruments
| Non-Executive Chairman: | Mark Rollins |
| Non-Executive Dir: | Christian St. John- Dennis, Michael David Lynch-Bell, Anthony James Nieuwenhuys |
| Address: | Eastcastle House, 27/28 Eastcastle Street, London, United Kingdom, W1W 8DH |
| Phone: | +44 (0)20 3137 1902 |
| Website: | http://www.tirupatigraphite.co.uk |
| Sector: | Alternative Investment Instruments(LSE) |
| ISIN: | GB00BFYMWJ95 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 1.28p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 6.25 |
| 52 Week Low | 1.25 |
| Volume | 850,086 |
| Shares Issued | 762.45m |
| Market Cap | £9.72m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 14:18 | 68,150 @ 1.25p |
| 14:16 | 80,255 @ 1.25p |
| 14:15 | 80,255 @ 1.25p |
| 14:03 | 224,153 @ 1.28p |
| 11:33 | 38 @ 1.28p |
You are here: research