IT Services
| EPIC | NARF |
| Sector | IT Services |
| ISIN | GB00BMH18M70 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSQ3 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £7.21m |
| NMS | 75,000 |
| Shares in issue | 1,697.38m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.43p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.68 |
| 52 Week Low | 0.33 |
| Volume | 23,842,943 |
| Shares Issued | 1,697.38m |
| Market Cap | £7.21m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:19 | 250 @ 0.40p |
| 16:19 | 281,441 @ 0.44p |
| 14:32 | 23,500,000 @ 0.40p |
| 09:38 | 50,000 @ 0.44p |
| 08:03 | 1,000 @ 0.40p |
You are here: research