| EPIC | FIN |
| Sector | Support |
| ISIN | GB00BNG7CD28 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £5.66m |
| NMS | 3,000 |
| Shares in issue | 59.57m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 9.50p |
| Change Today | -0.75p |
| % Change | -7.32 % |
| 52 Week High | 37.00 |
| 52 Week Low | 9.10 |
| Volume | 78,615 |
| Shares Issued | 59.57m |
| Market Cap | £5.66m |
| Beta | 0.00 |
| RiskGrade | 84 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 11:54 | 20,441 @ 9.75p |
| 11:04 | 25,000 @ 9.25p |
| 09:05 | 174 @ 10.00p |
| 09:05 | 30,000 @ 9.55p |
| 08:00 | 3,000 @ 10.00p |
You are here: research