| EPIC | SBDS |
| Sector | IT Services |
| ISIN | GB00BNXM0Z89 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £3.73m |
| NMS | 1,000 |
| Shares in issue | 19.13m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 19.50p |
| Change Today | 0.50p |
| % Change | 2.63 % |
| 52 Week High | 41.50 |
| 52 Week Low | 16.00 |
| Volume | 114,809 |
| Shares Issued | 19.13m |
| Market Cap | £3.73m |
| Beta | 0.01 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 11:05 | 171 @ 21.00p |
| 10:50 | 6 @ 21.00p |
| 10:50 | 6 @ 21.00p |
| 10:50 | 13,158 @ 19.00p |
| 10:50 | 13,158 @ 19.00p |
You are here: research