| EPIC | BHL |
| Sector | Mining |
| ISIN | VGG154091083 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | British Virgin Islands |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £5.08m |
| NMS | 30,000 |
| Shares in issue | 390.61m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 1.30p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 1.70 |
| 52 Week Low | 0.75 |
| Volume | 399,292 |
| Shares Issued | 390.61m |
| Market Cap | £5.08m |
| RiskGrade | 1,074 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:22 | 224,589 @ 1.34p |
| 15:56 | 7,728 @ 1.29p |
| 15:40 | 3,639 @ 1.40p |
| 15:40 | 3,639 @ 1.40p |
| 15:40 | 400 @ 1.20p |
You are here: research