Trade now with Barclays Stockbrokers
| EPIC | REVB |
| Sector | Personal Goods |
| ISIN | GB00BP7L1T61 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | AMSM |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share, FTSE AIM 100 |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £30.44m |
| NMS | 3,000 |
| Shares in issue | 869.72m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 3.50p |
| Change Today | -0.20p |
| % Change | -5.41 % |
| 52 Week High | 8.26 |
| 52 Week Low | 2.39 |
| Volume | 1,058,009 |
| Shares Issued | 869.72m |
| Market Cap | £30.44m |
| Beta | 0.00 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:35 | 4 @ 3.50p |
| 16:35 | 3 @ 3.50p |
| 16:35 | 1 @ 3.50p |
| 15:53 | 54,535 @ 3.66p |
| 13:26 | 546 @ 3.66p |
| CEO | Thomas Donald Allsworth |
| CFO | Neil James Catto |
You are here: research