| EPIC | GROC |
| Sector | Mining |
| ISIN | GB00BLD3C518 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £12.20m |
| NMS | 10,000 |
| Shares in issue | 283.70m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 4.30p |
| Change Today | -0.100p |
| % Change | -2.27 % |
| 52 Week High | 4.80 |
| 52 Week Low | 1.28 |
| Volume | 71,538 |
| Shares Issued | 283.70m |
| Market Cap | £12.20m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 13:53 | 11,078 @ 4.47p |
| 13:20 | 21,891 @ 4.33p |
| 13:14 | 10,000 @ 4.48p |
| 13:13 | 10,000 @ 4.48p |
| 11:00 | 2,123 @ 4.48p |
You are here: research