| EPIC | FRG |
| Sector | Mining |
| ISIN | CY0109692117 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £4.79m |
| NMS | 7,500 |
| Shares in issue | 399.15m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 1.20p |
| Change Today | 0.025p |
| % Change | 2.13 % |
| 52 Week High | 3.70 |
| 52 Week Low | 1.15 |
| Volume | 3,944,897 |
| Shares Issued | 399.15m |
| Market Cap | £4.79m |
| Beta | 0.01 |
| RiskGrade | 85 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:48 | 1,500,000 @ 1.25p |
| 15:48 | 1,500,000 @ 1.23p |
| 16:23 | 500,000 @ 1.20p |
| 14:56 | 72,620 @ 1.23p |
| 13:37 | 80,594 @ 1.23p |
You are here: research