| EPIC | CTA |
| Sector | Automobiles and related providers |
| ISIN | GB00BMHYGR77 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £25.84m |
| NMS | 1,500 |
| Shares in issue | 73.60m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 35.11p |
| Change Today | 0.61p |
| % Change | 1.77 % |
| 52 Week High | 46.50 |
| 52 Week Low | 23.00 |
| Volume | 1,325 |
| Shares Issued | 73.60m |
| Market Cap | £25.84m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 09:03 | 1,325 @ 36.00p |
You are here: research