Mining
| EPIC | KEN |
| Sector | Mining |
| ISIN | GB00BNBQZW49 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSQ3 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £8.53m |
| NMS | 30,000 |
| Shares in issue | 334.33m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 2.55p |
| Change Today | -0.100p |
| % Change | -3.77 % |
| 52 Week High | 3.13 |
| 52 Week Low | 0.16 |
| Volume | 1,643,673 |
| Shares Issued | 334.33m |
| Market Cap | £8.53m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:29 | 750,000 @ 2.50p |
| 15:40 | 5,000 @ 2.51p |
| 15:38 | 3,000 @ 2.55p |
| 15:34 | 116,782 @ 2.55p |
| 15:20 | 53 @ 2.50p |
You are here: research