Real Estate
| EPIC | DAR |
| Sector | Real Estate |
| ISIN | GB00BQXNJY41 |
| Market Sector | n/a |
| Market Segment | UNKN |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | United States Dollar |
| Market Cap | $1,489.68m |
| NMS | n/a |
| Shares in issue | 180.02m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | US Dollars |
| Share Price | $ 8.28 |
| Change Today | $ 0.00 |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | $10.33 |
| 52 Week Low | $6.08 |
| Volume | 3 |
| Shares Issued | 180.02m |
| Market Cap | $1,489.68m |
| Beta | 0.01 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:30 | 2 @ $8.50 |
| 10:22 | 1 @ $8.50 |
You are here: research