| EPIC | AWEM |
| Sector | Investment Firms |
| ISIN | GB00BMZR7D19 |
| Market Sector | n/a |
| Market Segment | UNKN |
| Main Indices | FTSE Fledgling |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £63.38m |
| NMS | n/a |
| Shares in issue | 40.24m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 157.50p |
| Change Today | -0.50p |
| % Change | -0.32 % |
| 52 Week High | 168.00 |
| 52 Week Low | 109.50 |
| Volume | 46,903 |
| Shares Issued | 40.24m |
| Market Cap | £63.38m |
| Beta | 0.00 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:05 | 15,725 @ 158.84p |
| 12:23 | 2,086 @ 159.00p |
| 12:18 | 3,003 @ 158.92p |
| 10:07 | 15,436 @ 159.00p |
| 09:59 | 372 @ 159.08p |
You are here: research