| EPIC | RPI |
| Sector | IT Hardware |
| ISIN | GB00BS3DYQ52 |
| Market Sector | n/a |
| Market Segment | UNKN |
| Main Indices | FTSE 250, FTSE 350, FTSE All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £944.27m |
| NMS | n/a |
| Shares in issue | 193.66m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 487.60p |
| Change Today | -0.60p |
| % Change | -0.12 % |
| 52 Week High | 552.00 |
| 52 Week Low | 257.20 |
| Volume | 1,303,830 |
| Shares Issued | 193.66m |
| Market Cap | £944.27m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:17 | 5 @ 488.40p |
| 16:02 | 5 @ 489.80p |
| 16:02 | 5 @ 489.80p |
| 16:01 | 5 @ 489.80p |
| 16:01 | 5 @ 489.80p |
You are here: research