| EPIC | ROSE |
| Sector | Alternative Investment Instruments |
| ISIN | JE00BSBJ5M88 |
| Market Sector | n/a |
| Market Segment | UNKN |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share, FTSE AIM 100 |
| Country of register | Jersey |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £3,242.02m |
| NMS | n/a |
| Shares in issue | 988.42m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 328.00p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 645.00 |
| 52 Week Low | 310.00 |
| Volume | 828,590 |
| Shares Issued | 988.42m |
| Market Cap | £3,242.02m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:05 | 25,000 @ 321.58p |
| 16:35 | 277,986 @ 328.00p |
| 16:35 | 1 @ 328.00p |
| 16:35 | 1,503 @ 328.00p |
| 16:35 | 1,536 @ 328.00p |
You are here: research