| EPIC | SELK |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00BPW7W965 |
| Market Sector | n/a |
| Market Segment | UNKN |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £8.11m |
| NMS | n/a |
| Shares in issue | 415.94m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 1.95p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 3.15 |
| 52 Week Low | 1.60 |
| Volume | 10,000 |
| Shares Issued | 415.94m |
| Market Cap | £8.11m |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 13:56 | 10,000 @ 1.72p |
You are here: research