| EPIC | WKS |
| Sector | Support |
| ISIN | KYG9722U1040 |
| Market Sector | n/a |
| Market Segment | UNKN |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £57.45m |
| NMS | n/a |
| Shares in issue | 441.94m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 13.00p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 16.50p |
| 52 Week Low | 11.00p |
| Volume | 191 |
| Shares Issued | 441.94m |
| Market Cap | £57.45m |
| Beta | 0.00 |
| RiskGrade | 21 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| Latest | Previous | |
|---|---|---|
| Final | Final | |
| Ex-Div | 22-May-25 | n/a |
| Paid | 12-Jun-25 | n/a |
| Amount | 0.024¢ | 0.50¢ |
| Time | Volume / Share Price |
| 08:01 | 191 @ 12.50p |
| CEO | Johnny Jan |
| Chair | Lim Heng Choon |
You are here: research