| EPIC | GTCO |
| Sector | n/a |
| ISIN | NGGTCO000002 |
| Market Sector | n/a |
| Market Segment | UNKN |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | United States Dollar |
| Market Cap | $3,746.40m |
| NMS | n/a |
| Shares in issue | 36,550m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | US Dollars |
| Share Price | $ 0.10 |
| Change Today | $ 0.00 |
| % Change | 2.50 % |
| 52 Week High | $0.1 |
| 52 Week Low | $0.0 |
| Volume | 47,044,026 |
| Shares Issued | 36,550m |
| Market Cap | $3,746.40m |
| Beta | 0.07 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| Time | Volume / Share Price |
| 12:41 | 4,000,000 @ $0.10 |
| 12:41 | 4,000,000 @ $0.10 |
| 12:34 | 6,000,000 @ $0.10 |
| 12:34 | 6,000,000 @ $0.10 |
| 16:35 | 7,193 @ $0.10 |
You are here: research