| EPIC | MLHL |
| Sector | n/a |
| ISIN | KYG8827C1006 |
| Market Sector | n/a |
| Market Segment | UNKN |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | United States Dollar |
| Market Cap | $357.77m |
| NMS | n/a |
| Shares in issue | 23.89m |
| Date Listed | 19-Jul-2007 |
| Currency | US Dollars |
| Share Price | $ 14.98 |
| Change Today | $ 0.28 |
| % Change | 1.87 % |
| 52 Week High | $20.9 |
| 52 Week Low | $14.4 |
| Volume | 5,333 |
| Shares Issued | 23.89m |
| Market Cap | $357.77m |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:29 | 7 @ $14.95 |
| 16:27 | 5 @ $14.90 |
| 16:26 | 9 @ $14.90 |
| 15:52 | 100 @ $15.00 |
| 14:56 | 11 @ $14.90 |
| Chair | Rupert O Dorey |
| CEO | Gary Dombowsky |
You are here: research