Financials
| EPIC | KR1 |
| Sector | Financials |
| ISIN | IM00BYYPQX37 |
| Market Sector | n/a |
| Market Segment | UNKN |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £26.25m |
| NMS | n/a |
| Shares in issue | 177.95m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 14.75p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 27.10 |
| 52 Week Low | 14.08 |
| Volume | 64,934 |
| Shares Issued | 177.95m |
| Market Cap | £26.25m |
| Beta | 0.05 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| Time | Volume / Share Price |
| 15:59 | 1,530 @ 14.84p |
| 15:38 | 500 @ 14.84p |
| 14:53 | 35,696 @ 14.12p |
| 14:34 | 326 @ 14.12p |
| 12:55 | 25,000 @ 14.12p |
You are here: research