Financials
| EPIC | TAPH |
| Sector | Financials |
| ISIN | VGG8676K1049 |
| Market Sector | n/a |
| Market Segment | UNKN |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £103.81m |
| NMS | n/a |
| Shares in issue | 247.16m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 42.00p |
| Change Today | 4.50p |
| % Change | 12.00 % |
| 52 Week High | 42.00 |
| 52 Week Low | 28.00 |
| Volume | 0 |
| Shares Issued | 247.16m |
| Market Cap | £103.81m |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| Finance Director | Melquisedec Flores-Urbina |
You are here: research