Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 29.91 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,263.28m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.51 |
|---|---|
| Market Cap: | £863.50m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 21.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,680.42m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £175.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £177.70m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.33 |
|---|---|
| Market Cap: | £551.50m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.16 |
|---|---|
| Market Cap: | £204.62m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.34 |
|---|---|
| Market Cap: | £25.18m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.29 |
|---|---|
| Market Cap: | £26.27m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £39.41m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.48 |
|---|---|
| Market Cap: | £92.09m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.05 |
|---|---|
| Market Cap: | £14.16m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £25.85m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.59 |
|---|---|
| Market Cap: | £56.99m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 23.25 |
|---|---|
| Market Cap: | £12,219.01m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research