Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 139.16 |
|---|---|
| Market Cap: | £217,232.44m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 19.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £77,597.89m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.97 |
|---|---|
| Market Cap: | £65.73m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £4.65m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £749.71m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.26m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.09 |
|---|---|
| Market Cap: | £18.86m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.41m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.45m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 24.78 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,631.55m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.95m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.79 |
|---|---|
| Market Cap: | £357.61m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £29.29m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.09 |
|---|---|
| Market Cap: | £600.32m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.21 |
|---|---|
| Market Cap: | £29.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 14.59 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,161.35m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.86m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.78 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,574.56m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.32 |
|---|---|
| Market Cap: | £228.89m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.22 |
|---|---|
| Market Cap: | £217.93m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.94m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £73.13m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £26.51m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 16.75 |
|---|---|
| Market Cap: | £86.21m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £4.94m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £18.30m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.38 |
|---|---|
| Market Cap: | £318.88m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.42 |
|---|---|
| Market Cap: | £81.80m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £67.84m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £46.24m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £4.44m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £7.87m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £6.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.85 |
|---|---|
| Market Cap: | £75.36m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £45.78m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £11.50m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.66 |
|---|---|
| Market Cap: | £24.92m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.05 |
|---|---|
| Market Cap: | £34.90m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.29 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,237.04m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £84.18m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £19.87m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £17.02m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £11.61m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.44 |
|---|---|
| Market Cap: | £30,327.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research