Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 8.05 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,053.80m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.58 |
|---|---|
| Market Cap: | £93.04m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £54.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £6.58m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £543.32m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.31 |
|---|---|
| Market Cap: | £109.80m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.41 |
|---|---|
| Market Cap: | £552.80m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.41 |
|---|---|
| Market Cap: | £142.56m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.32 |
|---|---|
| Market Cap: | £553.83m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.25 |
|---|---|
| Market Cap: | £8.24m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.98 |
|---|---|
| Market Cap: | £905.86m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 23.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,650.06m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.34 |
|---|---|
| Market Cap: | £342.52m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £120.21m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £75.82m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £44.65m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 45.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,224.72m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.75 |
|---|---|
| Market Cap: | £8.44m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.71 |
|---|---|
| Market Cap: | £65.25m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.14 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,316.64m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.22 |
|---|---|
| Market Cap: | £47.09m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.28 |
|---|---|
| Market Cap: | £11.28m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £20.25m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.87 |
|---|---|
| Market Cap: | £257.81m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.88 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,026.69m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.35m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £15.45m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £627.74m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.91 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,172.39m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £103.24m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.96 |
|---|---|
| Market Cap: | £382.38m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £318.48m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.11 |
|---|---|
| Market Cap: | £10.03m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.49 |
|---|---|
| Market Cap: | £155.76m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £29.26m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.31 |
|---|---|
| Market Cap: | £166.20m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.32 |
|---|---|
| Market Cap: | £50.96m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research