Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 9.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,037.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.34 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,514.69m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £47.66m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £191.32m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 33.70 |
|---|---|
| Market Cap: | £952.23m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.63 |
|---|---|
| Market Cap: | £455.38m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.41 |
|---|---|
| Market Cap: | £10.33m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.30 |
|---|---|
| Market Cap: | £206.22m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.97 |
|---|---|
| Market Cap: | £365.28m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.85m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £17.02m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.45 |
|---|---|
| Market Cap: | £10.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £225.29m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.54 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.33m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.01m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.58m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £26.40m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £19.08m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.75 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,824.03m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.14 |
|---|---|
| Market Cap: | £138.68m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.47 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,503.16m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.76m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.05m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.69 |
|---|---|
| Market Cap: | £192.91m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.21 |
|---|---|
| Market Cap: | £15.49m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £11.59m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.72 |
|---|---|
| Market Cap: | £35.98m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £7.12m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.75 |
|---|---|
| Market Cap: | £83.62m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.08 |
|---|---|
| Market Cap: | £43.12m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.28 |
|---|---|
| Market Cap: | £177.23m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.34m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.90m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.48 |
|---|---|
| Market Cap: | £71.23m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.14 |
|---|---|
| Market Cap: | £4.05m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.57 |
|---|---|
| Market Cap: | £124.40m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,997.38m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.28 |
|---|---|
| Market Cap: | £18.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.53 |
|---|---|
| Market Cap: | £36.31m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research