Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 24.59 |
|---|---|
| Market Cap: | £29,419.89m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.45 |
|---|---|
| Market Cap: | £52.96m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 10.54 |
|---|---|
| Market Cap: | £855.34m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.46 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,851.11m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research