Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 24.47 |
|---|---|
| Market Cap: | £43,712.92m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 42.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,794.61m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.79 |
|---|---|
| Market Cap: | £8,094.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.26m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.88 |
|---|---|
| Market Cap: | £33.62m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.25 |
|---|---|
| Market Cap: | £122.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.11 |
|---|---|
| Market Cap: | £55.06m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £214.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.51 |
|---|---|
| Market Cap: | £292.35m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.23 |
|---|---|
| Market Cap: | £10.72m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.33 |
|---|---|
| Market Cap: | £530.77m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.85 |
|---|---|
| Market Cap: | £49.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.16 |
|---|---|
| Market Cap: | £19.56m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £27.00m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £36.23m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £9.13m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £9.83m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £20.28m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £15.55m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.74 |
|---|---|
| Market Cap: | £10.16m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.74 |
|---|---|
| Market Cap: | £351.38m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.09 |
|---|---|
| Market Cap: | £65.28m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.46 |
|---|---|
| Market Cap: | £50.48m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.67 |
|---|---|
| Market Cap: | £88.37m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.76 |
|---|---|
| Market Cap: | £904.06m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.39 |
|---|---|
| Market Cap: | £52.88m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £101.89m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.42 |
|---|---|
| Market Cap: | £398.53m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.16 |
|---|---|
| Market Cap: | £62.02m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.48 |
|---|---|
| Market Cap: | £46.77m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.01m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.61 |
|---|---|
| Market Cap: | £46.23m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.64 |
|---|---|
| Market Cap: | £18.19m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £4.11m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.11 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.84m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.24 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.91m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.52 |
|---|---|
| Market Cap: | £20.55m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.49 |
|---|---|
| Market Cap: | £146.77m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.20 |
|---|---|
| Market Cap: | £22.11m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.19 |
|---|---|
| Market Cap: | £15.82m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.85m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.30 |
|---|---|
| Market Cap: | £203.93m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.37 |
|---|---|
| Market Cap: | £91.09m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £126.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £15.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.18m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £125.75m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.65 |
|---|---|
| Market Cap: | £128.41m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.81 |
|---|---|
| Market Cap: | £981.83m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 16.27 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,838.73m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 13.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £387.06m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.21m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.55 |
|---|---|
| Market Cap: | £461.60m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.72 |
|---|---|
| Market Cap: | £36.24m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.55 |
|---|---|
| Market Cap: | £103.87m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £25.81m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.42m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £7.47m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.51 |
|---|---|
| Market Cap: | £49.50m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £10.98m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.57 |
|---|---|
| Market Cap: | £816.51m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £487.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £8.06m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.36 |
|---|---|
| Market Cap: | £918.58m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.48 |
|---|---|
| Market Cap: | £171.48m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.22 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.83m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.24 |
|---|---|
| Market Cap: | £7.54m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.87 |
|---|---|
| Market Cap: | £837.26m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.43 |
|---|---|
| Market Cap: | £49.86m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.04m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £311.48m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.40 |
|---|---|
| Market Cap: | £58.97m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.45 |
|---|---|
| Market Cap: | £41.22m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.42 |
|---|---|
| Market Cap: | £8.40m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £18.68m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.31 |
|---|---|
| Market Cap: | £116.56m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research