Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 19.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £59,881.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 12.92 |
|---|---|
| Market Cap: | £105,501.14m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.88 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,205.78m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 17.28 |
|---|---|
| Market Cap: | £535.46m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 10.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £5,213.44m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.27 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,427.31m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 16.45 |
|---|---|
| Market Cap: | £269.05m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.80 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,518.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 13.48 |
|---|---|
| Market Cap: | £580.24m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £7.93m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £27.83m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.08 |
|---|---|
| Market Cap: | £7.87m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research