Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 10.80 |
|---|---|
| Market Cap: | £247.91m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.47 |
|---|---|
| Market Cap: | £476.51m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.34 |
|---|---|
| Market Cap: | £25.02m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.78 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,126.49m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research