Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 23.84 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,990.71m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 123.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £841.08m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £14.18m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.28 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,277.97m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £19.27m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.61 |
|---|---|
| Market Cap: | £148.46m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.46 |
|---|---|
| Market Cap: | £244.63m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 30.05 |
|---|---|
| Market Cap: | £15,571.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.44 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,723.76m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £6.33m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research