Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 1.57 |
|---|---|
| Market Cap: | £209.84m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 27.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £27.29m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.46 |
|---|---|
| Market Cap: | £186.32m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.39 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.95m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.86 |
|---|---|
| Market Cap: | £228.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £338.91m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 89.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £350.91m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.85 |
|---|---|
| Market Cap: | £49.32m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.25 |
|---|---|
| Market Cap: | £419.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,184.47m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £27.14m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £7.61m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.25 |
|---|---|
| Market Cap: | £14.61m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.31 |
|---|---|
| Market Cap: | £54.73m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.47 |
|---|---|
| Market Cap: | £229.39m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.70 |
|---|---|
| Market Cap: | £32.61m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.72 |
|---|---|
| Market Cap: | £364.30m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.05 |
|---|---|
| Market Cap: | £41.16m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.41 |
|---|---|
| Market Cap: | £12,195.74m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.41 |
|---|---|
| Market Cap: | £12,195.74m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.41 |
|---|---|
| Market Cap: | £11,868.46m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,033.16m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.99m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £210.50m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.44 |
|---|---|
| Market Cap: | £131.48m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.25 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,369.94m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.99 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,550.54m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.73m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.61m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.75 |
|---|---|
| Market Cap: | £321.28m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.73 |
|---|---|
| Market Cap: | £22.27m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.55 |
|---|---|
| Market Cap: | £290.07m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £165.66m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.73 |
|---|---|
| Market Cap: | £173.24m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.22 |
|---|---|
| Market Cap: | £56.13m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £74.19m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,141.31m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.23 |
|---|---|
| Market Cap: | £33.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.46 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,233.74m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research