Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 6.16 |
|---|---|
| Market Cap: | £18,999.50m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.64 |
|---|---|
| Market Cap: | £14,729.91m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 11.27 |
|---|---|
| Market Cap: | £28,625.52m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 18.59 |
|---|---|
| Market Cap: | £5,970.38m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.88 |
|---|---|
| Market Cap: | £122.23m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 12.82 |
|---|---|
| Market Cap: | £7,707.72m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 33.86 |
|---|---|
| Market Cap: | £10,297.96m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.19 |
|---|---|
| Market Cap: | £737.96m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.40 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,559.22m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.54 |
|---|---|
| Market Cap: | £71.32m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £147.53m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.75 |
|---|---|
| Market Cap: | £7,876.92m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.55 |
|---|---|
| Market Cap: | £380.75m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.58 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,742.91m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.80 |
|---|---|
| Market Cap: | £742.22m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research