Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 5.69 |
|---|---|
| Market Cap: | £89,075.44m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £102.93m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.21 |
|---|---|
| Market Cap: | £227.90m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,786.72m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.88 |
|---|---|
| Market Cap: | £347.85m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.29 |
|---|---|
| Market Cap: | £122.40m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £264.33m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.33m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.20 |
|---|---|
| Market Cap: | £21.85m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £13.66m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.65m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.76 |
|---|---|
| Market Cap: | £167.36m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £36.55m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.91 |
|---|---|
| Market Cap: | £413.61m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.57 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,138.05m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £66.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.99 |
|---|---|
| Market Cap: | £14.78m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £7.42m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £4.05m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £18.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.51 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,406.21m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 76.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £147,908.29m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £9.07m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £52.16m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.42m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £40.96m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £10.71m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.05 |
|---|---|
| Market Cap: | £10.39m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.11 |
|---|---|
| Market Cap: | £102.89m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.79 |
|---|---|
| Market Cap: | £689.78m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.81m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.87 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,131.90m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.71m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £210.88m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £10.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.99m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £55.37m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.98m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.78m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £25.56m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £46.13m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.19 |
|---|---|
| Market Cap: | £373.63m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.89 |
|---|---|
| Market Cap: | £31.03m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.51 |
|---|---|
| Market Cap: | £146.13m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.76m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £18.63m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £194.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.05 |
|---|---|
| Market Cap: | £7.33m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £19.52m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £15.25m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.96 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,563.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £151.20m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £9.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £19.71m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 12.22 |
|---|---|
| Market Cap: | £872.01m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £206.73m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £29.76m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £21.92m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.40 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,117.72m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £6.44m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.87 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,633.65m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £28.36m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £15.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £18.51m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.32 |
|---|---|
| Market Cap: | £171.57m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.31 |
|---|---|
| Market Cap: | £292.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £62.95m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £18.70m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £14.88m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.23m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £17.73m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £11.88m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £13.73m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.23 |
|---|---|
| Market Cap: | £67.89m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £424.32m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 32.85 |
|---|---|
| Market Cap: | £184,077.26m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £54.59m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.86 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,689.99m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.09 |
|---|---|
| Market Cap: | £22.51m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £12.55m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.24 |
|---|---|
| Market Cap: | £123.98m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.09 |
|---|---|
| Market Cap: | £12.24m |
| Change: 30 Day: | n/a |
You are here: research