Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 4.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £742.95m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.74m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £4.75m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.45 |
|---|---|
| Market Cap: | £10.84m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £215.69m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research