Colour Key
Very High Change: 30 Day
High Change: 30 Day
Medium Change: 30 Day
Low Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Very High Negative Change: 30 Day
| Price: | 3.09 |
|---|---|
| Market Cap: | £342.07m |
| Change: 30 Day: | Very High |
| Price: | 1.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £187.71m |
| Change: 30 Day: | Very High |
| Price: | 1.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £81.16m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 5.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,195.67m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 11.75 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,241.82m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.24 |
|---|---|
| Market Cap: | £16.11m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 3.38 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,974.30m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £30.27m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 1.95 |
|---|---|
| Market Cap: | £85.80m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 11.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,811.39m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.84 |
|---|---|
| Market Cap: | £84.90m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.31 |
|---|---|
| Market Cap: | £510.82m |
| Change: 30 Day: | Low Negative |
| Price: | 0.62 |
|---|---|
| Market Cap: | £600.12m |
| Change: 30 Day: | Low Negative |
| Price: | 44.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £96,290.82m |
| Change: 30 Day: | Low Negative |
| Price: | 0.77 |
|---|---|
| Market Cap: | £329.26m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.57 |
|---|---|
| Market Cap: | £68.83m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.86m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research