Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 12.78 |
|---|---|
| Market Cap: | £179.20m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £29.94m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 21.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £103.68m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.66 |
|---|---|
| Market Cap: | £72.34m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.40m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.93m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £30.74m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.24m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £9.99m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.06m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £4.21m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.48 |
|---|---|
| Market Cap: | £70.58m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £55.77m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.16 |
|---|---|
| Market Cap: | £53.54m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.92m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.27 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.40m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £4.02m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.67 |
|---|---|
| Market Cap: | £82.29m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.53 |
|---|---|
| Market Cap: | £206.46m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £9.72m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £20.08m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.57m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £19.84m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.20 |
|---|---|
| Market Cap: | £34.63m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.08 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.07m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.32 |
|---|---|
| Market Cap: | £6.77m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.75 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.23m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.21m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.53m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 16.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £381.77m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.30 |
|---|---|
| Market Cap: | £85.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £15.09m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.07m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.27m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.44 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,459.47m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.58 |
|---|---|
| Market Cap: | £66.82m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 9.30 |
|---|---|
| Market Cap: | £343.62m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research