Colour Key
Very High Change: 30 Day
High Change: 30 Day
Medium Change: 30 Day
Low Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Very High Negative Change: 30 Day
| Price: | 0.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £172.53m |
| Change: 30 Day: | Very High |
| Price: | 10.80 |
|---|---|
| Market Cap: | £298.34m |
| Change: 30 Day: | Very High |
| Price: | 2.67 |
|---|---|
| Market Cap: | £435.77m |
| Change: 30 Day: | Very High |
| Price: | 0.69 |
|---|---|
| Market Cap: | £8.45m |
| Change: 30 Day: | Very High |
| Price: | 2.05 |
|---|---|
| Market Cap: | £98.71m |
| Change: 30 Day: | Very High |
| Price: | 7.64 |
|---|---|
| Market Cap: | £729.42m |
| Change: 30 Day: | Very High |
| Price: | 6.95 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,288.28m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 32.78 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,728.05m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £13.62m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 53.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,814.12m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.37 |
|---|---|
| Market Cap: | £67.81m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.99m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.83 |
|---|---|
| Market Cap: | £86.80m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.39m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £40.15m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.43 |
|---|---|
| Market Cap: | £85.22m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 2.75 |
|---|---|
| Market Cap: | £300.79m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 46.82 |
|---|---|
| Market Cap: | £17,638.32m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 19.20 |
|---|---|
| Market Cap: | £539.34m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.33 |
|---|---|
| Market Cap: | £23.80m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.61 |
|---|---|
| Market Cap: | £9.94m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 1.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £210.86m |
| Change: 30 Day: | Low Negative |
| Price: | 0.72 |
|---|---|
| Market Cap: | £53.07m |
| Change: 30 Day: | Low Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £6.97m |
| Change: 30 Day: | Low Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.25m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.69m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.91m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.27 |
|---|---|
| Market Cap: | £26.68m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.71m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £62.24m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.19 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.46m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.04m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research