Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 5.69 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,120.08m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.65 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,553.63m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.89 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,149.51m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,567.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.65 |
|---|---|
| Market Cap: | £8,715.51m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 16.09 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,765.31m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.65 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,203.85m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.92 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,357.69m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.19 |
|---|---|
| Market Cap: | £57.46m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.87 |
|---|---|
| Market Cap: | £76.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.51 |
|---|---|
| Market Cap: | £656.75m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.58 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,663.12m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.63 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,415.35m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.86 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,255.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.32 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,490.30m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £16.26m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.45 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,818.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.96m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.88 |
|---|---|
| Market Cap: | £140.21m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.53 |
|---|---|
| Market Cap: | £94.30m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.73 |
|---|---|
| Market Cap: | £282.44m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research